Де Пена чудово забив за Інтернасьйонал – другий поспіль гол посприяв нічиїй

Колишній вінгер Динамо Карлос Де Пена відзначився результативною дією за бразильський гранд.

Чемпіонат Гаушу, 2-й тур

Авеніда – Інтернасьйонал – 1:1

Голи: Енріке, 4 – Де Пена, 46

"Червоні" перед стартом чемпіонату Бразилії сезону-2023 беруть участь у Лізі Гаушу – чемпіонаті штату Ріу-Гранді-ду-Сул, який проводиться під егідою Федерації Гаушу.

Де Пена: 23 лютого Суркіс запевнив, що ситуація в Києві під контролем – він навіть говорив з президентом України

Інтернасьйонал швидко пропустив, але по перерві вирівняв становище на табло завдяки дальньому ударі Карлоса Де Пени, який щойно вийшов на поле. Більше команди не забивали.

До слова, у першому турі команда колишньої зірки УПЛ теж зіграла внічию – суперником був Жувентуде (2:2), Де Пена забив перший м'яч у складі "червоних" і провів 90 хвилин на полі.

Сезон-2022 Інтернасьйонал завершив на другій сходинці бразильської Серії А, поступившись Палмейрасу на 8 пунктів. Карлос провів 43 поєдинки, у яких відзначився 6 голами та 7 асистами.

Динамо програло перший матч у 2023 році – повний розгром, плачевна гра і лише 1 гравець на позитиві