ЧС-2022, кваліфікація: Салах і автогол допомогли Єгипту взяти реванш у Сенегалу, нічия Гани та Нігерії

25 березня 2022 Читать на русском

Відбулися перші поєдинки фінальної стадії відбору на Мундіаль в Африці. Звіт читайте на "Футбол 24".

Відбір на ЧС-2022, фінальний етап, перші матчі

Єгипет – Сенегал – 1:0

Гол: Сісс, 4 (авт)

Гана – Нігерія – 0:0

Єгипет у рідних стінах намагався взяти реванш у Сенегала за поразку в фіналі Кубка Африки. "Фараони" швидко вийшли вперед. Вже на 4-й хвилині Салах пробив у поперечину, а м'яч відскочив у ногу Сісса та опинився у воротах. Садьйо Мане мав хороший шанс, щоб забити у відповідь, але з вбивчої позиції пробив вище.

Фінал відбору ЧС-2022, Африка: Алжир здолав Камерун, гравець Малі курйозним автоголом і вилученням поховав команду

У другому таймі обидві команди мали ще кілька моментів, проте рахунок більше не змінився. Автогол Сісса став вирішальним. Єгипет зробив перший крок до реваншу і наблизився до виходу у фінальну стадію Мундіалю.

В іншому топ-матчі дня зустрічалися Гана і Нігерія. Господарі мали перевагу впродовж більшої частини гри, але забити так і не змогли. Як і "суперорли". Нічия 0:0 залишає суперникам приблизно рівні шанси кваліфікуватися на чемпіонат світу.

Матчі-відповіді відбудуться 29 березня. Тоді й визначаться всі учасники ЧС-2022 від Африки.

ЧС-2022: список учасників фінальної частини