ЧС-2022: герой Аргентини звинуватив суддю в упередженості та порадив ван Галу тримати язика за зубами

10 грудня 2022 Читать на русском

Голкіпер збірної Аргентини Еміліано Мартінес прокоментував поєдинок 1/4 фіналу ЧС-2022 проти Нідерландів.

"Це був важкий матч. Я думав, що ми контролювали гру, але арбітр був більш прихильним до суперника. Після рахунку 2:1 гра повністю змінилася. Арбітр без жодної причини додав десять хвилин компенсованого часу.

"Мессі сказав мені щось грубе": з'ясувалося, кого зірка Аргентини обізвав "придурком" після 1/4 фіналу ЧС

Матеу Лаос кілька разів призначив штрафний удар на користь Нідерландів, ніби хотів, щоб вони забили. Сподіваюся, ми не побачимо більше цього арбітра, він безнадійний. Чув, як ван Гал сказав, що вони мають перевагу в серії післяматчевих пенальті, але він повинен тримати язика за зубами", – цитує Мартінеса voetbalprimeur з посиланням на beIN Sports.

До слова, Нідерланди врятувались на 10-ій компенсованій хвилині, перевівши гру в овертайми, а там і в серію пенальті. Еміліано Мартінес відбив два одинадцятиметрових, ставши героєм післяматчевої лотереї.

Аргентина вигризла путівку в півфінал ЧС-2022, здолавши Нідерланди – божевільна драма, рекорди Мессі й джокера ван Гала