ЧС-2018: Швеція вперше пропустила два голи після ударів головою в одному матчі Мундіалю

7 липня 2018 Читать на русском

У чвертьфіналі чемпіонату світу-2018 збірна Швеції встановила сумне досягнення в історії своїх виступів на Мундіалях.

Збірна Англії стала першим суперником скандинавів на чемпіонатах світу, який забив їм два м'ячі головою в одній зустрічі, повідомляє Mister Chip. Ці знакові голи у чвертьфіналі ЧС-2018 на свій рахунок записали Геррі Магуайр і Деле Аллі.

Швеція – Англія – 0:2 – відео голів та огляд матчу

Якщо врахувати, що звітна зустріч проти англійців стала 51-ю для шведів на Мундіалях, то вищевказаний факт дійсно можна вважати дивовижним.

Нагадаємо, що збірна Швеції в 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018 поступилася Англії з рахунком 0:2 і покинула турнір.

ЧС-2018: Англія вперше за 28 років та втретє в історії вийшла в 1/2 фіналу Мундіалю