Чемпіон Європи фантастичним ударом приніс перемогу своїй команді та наздогнав клуб Мессі – відео шедевра

10 березня 07:30 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Торонто переграв Шарлотт (1:0) у третьому турі МЛС. Результат і огляд матчу читайте на "Футбол 24".

МЛС, 3-й тур

Торонто – Шарлотт – 1:0

Гол: Інсіньє, 80

Мессі ледь не зламали ногу – відео брутального удару, за який не дали навіть жовтої

Торонто потрібна була перемога, щоб не відстати від першої сходинки. У першому таймі господарі мали перевагу, але не змогли забити. По перерві ситуація не змінилася. Три очки Торонто приніс Лоренцо Інсіньє. Чемпіон Європи у складі збірної Італії фантастичним дальнім ударом поклав м'яч у сітку воріт, не залишивши шансів голкіперу.

Торонто завдяки перемозі набрав сім балів після трьох турів. Стільки ж має і лідер турнірної таблиці Інтер Маямі, за який виступає Ліонель Мессі. Шарлотт перебуває на восьмому місці з чотирма очками.

Суарес врятував Інтер Маямі від поразки в Кубку чемпіонів КОНКАКАФ – Луїс ще й асистував Мессі