Челсі не без проблем здолав Плімут у Кубку Англії – розкішний гол п'ятою від капітана, Кепа взяв пенальті на 117 хвилині

5 лютого 2022 Читать на русском

Челсі зустрічався з Плімутом в рамках 1/16 фіналу Кубка Англії. Читайте звіт матчу на Футбол 24.

Кубок Англії, 1/16 фіналу

Челсі – Плімут – 2:1

Голи: Аспілікуета, 41, Алонсо, 105+2 – Гіллесфі, 8

Нереалізований пенальті: Харді, 117 (П)

Несподіваний виліт Манчестер Юнайтед у матчі Кубка Англії проти Мідлсбро – 1:1 (7:8 пен.)

Челсі прогнозовано здолав Плімут, але саме гостям вдалось відкрити рахунок вже в дебюті гри. Наприкінці першого тайму Сезар Аспілікуета майстерним ударом п'ятою вирівняв становище.

Гра перейшла в овертайм. Лондонці намагались уникнути серії пенальті і Маркос Алонсо все ж дотиснув суперника, забивши другий гол. На останніх хвилинах Плімут втратив розкішну нагоду зрівняти рахунок, не реалізувавши пенальті. Кепа забрав матч намертво – Челсі крокує до 1/8 фіналу Кубка Англії.

Ярмоленко організував переможний гол на останніх секундах, врятувавши Вест Хем від грандіозної ганьби в Кубку Англії