Челсі – Арсенал – 2:4 – відео голів і огляд двобою на вагу місця в ЛЧ

21 квітня 2022 Читать на русском

Арсенал та Челсі видали феєричне дербі. Дивіться відео голів і огляд матчу.

До поєдинку проти третьої команди АПЛ "каноніри" підходили з трьома поспіль поразками в чемпіонаті. Арсенал швидко забив завдяки вдалим діям Нкетії, який обікрав Крістенсена та переграв Менді. Челсі блискавично відігрався – Вернеру допоміг рикошет.

Арсенал впевнено переміг Челсі, перервавши серію поразок – дубль Нкетії втримав "канонірів" у боротьбі за ЛЧ

Гойдалки продовжилися. Сміт-Роу більярдним ударом у кут воріт знову вивів Арсенал вперед, на що команда Тухеля відповіла голом Аспілікуети. 2:2 вже на 32-й хвилині – на цьому команди взяли паузу.

По перерві Нкетія оформив дубль, скориставшись черговим провалом Челсі в обороні. Сака вже в компенсований час поставив крапку, реалізувавши пенальті. 2:2 – Арсенал набрав 57 очок і наздогнав Тоттенхем, який іде 4-м. Інтрига за місця в ЛЧ знову закрутилася. Челсі втримує 3 місце – 62 бали і гра в запасі.

Евертон драматично врятувався від поразки з Лестером – Миколенко провів солідний матч АПЛ і заробив цінний бал