Чех мріє завершити кар'єру перемогою в Лізі Європи

15 березня 2019 Читать на русском

Воротар лондонського Арсенала Петр Чех заявив, що перемога в Лізі Європи була б ідеальним завершенням кар'єри для нього.

"Моя мрія продовжується моя мрія завершити кар'єру з трофеєм у руках.

Славія у феєричному матчі відправила Севілью за борт Ліги Європи, Арсенал зробив камбек з Ренном

Сьогодні ми подарували собі можливість здійснити цю мрію. Є ще довгий шлях, але з такими матчами, ми можемо претендувати на перемогу", сказав Чех у коментарі офіційному сайту Арсеналу.

Зазначимо, що Арсенал розгромив Ренн у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи (3:0).

Динамо – Челсі: 141 хвилина на удар, історичне побиття немовлят, або Коли граєш у футбол менше, ніж пропускаєш голів

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться 15 березня у швейцарському Ньйоні. Початок о 14:00 за київським часом. Сіяних/несіяних команд на цій стадії турніру не буде, а представники однієї країни зможуть зіграти між собою. Одразу після визначення пар чвертьфіналістів буде проведено жеребкування стадії 1/2 фіналу.

Фінал Ліги Європи 2018/19 відбудеться 29 травня у Баку.