Будучность – Зоря: онлайн-відеотрансляція матчу 2-го раунду кваліфікації ЛЄ – як це було

26 липня 2019 Читать на русском

Зоря здобула впевнену виїзну перемогу над Будучностю в Лізі Європи.

Матч 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи Будучность – Зоря розпочався о 21:45 й завершився впевненою перемогою луганців (1:3). У першому таймі дублем відзначився Артем Громов, а автогол Чеберка по перерві був компенсований точним ударом Арвеладзе на 82-й хвилині. Телетрансляція проходила на каналі "УНІАН", текстову онлайн-трансляцію зустрічі проводив "Футбол 24".

Зоря здобула впевнену виїзну перемогу над Будучностю в Лізі Європи

Матч-відповідь відбудеться за тиждень у Запоріжжі.

Стартові склади

Будучность: Драгоєвіч – Вучіч, Міліч (к), Дам'яновіч, Болєвіч – Бакіч, Стоільковіч, Мірковіч – Міїч, Перовіч, Божовіч

Запасні: Радовіч, Рогановіч, Раїчковіч, Терзіч, Бойовіч, Джуріч, Зарубіца

Зоря: Шевченко – Тимчик, Вернидуб, Чеберко, Михайліченко – Іванісенія, Кочергін, Хомченовський – Юрченко – Будківський, Громов

Запасні: Махарадзе, Каменюка, Луньов, Абу Ханна, Шалфєєв, Чайковський, Арвеладзе

Будучность: експрес-представлення суперника Зорі в Лізі Європи на чолі з тренером, який розгромно програвав Україні