Бойко присвятив перемогу над Ренном мамі та назвав Миколенка "енерджайзером"

9 листопада 2018 Читать на русском

Воротар київського Динамо Денис Бойко присвятив перемогу над Ренном своїй мамі, в якої 8 листопада день народження.

"Я б хотів почати з найбільш приємного – у моєї мами сьогодні день народження, тому я вітаю її. Ця перемога, мабуть, насамперед для неї.

Динамо – Ренн – 3:1 – відео голів та огляд матчу

Що стосується гри, то думаю, всі чудово бачили, що команда дійсно показала дуже хорошу гру. І, відповідно, Динамо здобуло дуже важливий результат для нас. Як відбив цей складний удар у другому таймі? Та як – рукою.

Дебютний гол Миколенка? Я йому сказав після гри, що він енерджайзер, на 91-й хвилині робить ривок за рахунку 3:1, а потім ще біжить 90 метрів назад. Хлопець молодець, я його вітаю, і вся команда і тренери, думаю, приєднуються. Він видав гарну гру. Не будемо йому виписувати якихось великих авансів, щоб не наврочити. Але він дійсно видав дуже гідну гру, думаю, що заслужив і виклик до збірної", – сказав він журналістам після матчу з Ренном.

Динамо – Ренн: українці феєрять у матчі Ліги Європи – найкращий єврокубковий матч киян у сезоні та відповідь Шевченку