Боснія і Герцеговина – Фінляндія – 1:3 – відео голів та огляд матчу

13 листопада 2021 Читать на русском

Боснія і Герцеговина приймала Фінляндію в рамках 9-го туру кваліфікації на ЧС-2022. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Фінляндія несподівано відкрила рахунок у зустрічі, але вже за кілька хвилин після святкування залишилась у меншості.

Боснія і Герцеговина – Україна: прогноз на вирішальний матч відбору до ЧС-2022

Замість порятунку ситуації боснійці примудрились пропустити знову на старті другого тайму. Реалізувавши цікаву комбінацію зі штрафного, господарі все ж відквитали один м'яч. Проте останнє слово було за фінами – 1:3.

Перемога дозволила збірній Фінляндії витіснити українців з другої сходинки, а Боснія втратила навіть теоретичний шанс на вихід із групи.

Фінляндія у меншості перемогла Боснію і Герцеговину – Україна отримала найгірший розклад на останній тур відбору