Борусія Д – Баварія – 2:3 – відео голів та огляд матчу

1 жовтня 2020 Читать на русском

Мюнхенська Баварія обіграла дортмундську Борусію у поєдинку за Суперкубок Німеччини. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найкращих моментів двобою.

Суперкубок Німеччини
завершено
-

Мюнхенці спробували зламати "джмелів" двома м'ячами в перші півгодини. Спочатку Толіссо встиг добити м'яч після сейву кіпера. А згодом Мюллєр головою замкнув фланговий навіс Девіса.

Баварія перестріляла Борусію в яскравому Суперкубку Німеччини – Кімміх знову підписує Дортмунду вирок

Та Дортмунд зумів повернутися до гри. Ще до перерви Брандт реалізував нагоду після передачі Холанда. А на старті другої половини вже сам норвежець зрівняв рахунок після виходу віч-на-віч із Нойєром. Але чемпіонський менталітет Баварії все ж дозволив "ротен" здобути черговий трофей – затяжна атака мюнхенців на 82-й хвилині завершилася голом Кімміха.

Пекельний старт Бундесліги: відставка через два тури з 1:11, плювок, бойкот тренувань, "козли" обіс*алися