Борусія Д – Манчестер Сіті – 1:2 – відео голів та огляд матчу

15 квітня 2021 Читать на русском

Борусія Д програла Манчестер Сіті у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та головних моментів матчу Борусія Д – Манчестер Сіті.

Півзахисник "джмелів" Джуд Беллінгем відкрив рахунок на 15 хвилині зустрічі. Ерлінг Холанд обробив м'яч у карному майданчику Ман Сіті та віддав пас під удар Дауда. Постріл Махмуда заблокували, але Беллінгем підтримав атаку другим темпом. 17-річний талант ефектно закрутив м'яч у дев'ятку – дотик Едерсона лише додав моменту краси.

Манчестер Сіті нервово дотиснув Борусію Д і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів – Гвардіола зняв 5-річне прокляття

"Містяни" відігралися по перерві завдяки безглуздому пенальті. Емре Джан головою намагався перервати подачу, але влучив у власну руку. Марез потужним ударом не залишив шансів Хітцу. Манчестер Сіті зняв усі питання на 75 хвилині. Після розіграшу кутового м'яч опинився в ногах Фодена, який без роздумів пробив у ближній кут. Ні Холанд, ні Беллінгем удар не заблокували, а Хітц не врятував – 1:2.