Божевільний гол Вілсона у відеоогляді матчу Борнмут – Манчестер Сіті – 1:3

25 серпня 2019 Читать на русском

В рамках 3-го туру АПЛ Манчестер Сіті переміг Борнмут (3:1). Дивіться відео голів та огляд матчу Борнмут – Манчестер Сіті.

У третьому турі чемпіонату Англії Борнмут приймав на власному полі Манчестер Сіті. У стартовому складі "містян" на поле вийшов українець Олександр Зінченко, який провів усі 90 хвилин.

Де Брюйне встановив рекорд АПЛ, обійшовши Озіла та Кантона

Сіті відкрив рахунок вже на 15 хвилині гри, голом відзначився Агуеро. На 43 хвилині Стерлінг подвоїв перевагу своєї команди. У доданий до першого тайму час Вілсон фантастичним ударом зі штрафного відіграв один гол.

У другій половині зустрічі Агуеро оформив дубль і встановив підсумковий рахунок у матчі – 3:1.

Після третього туру команда Олександра Зінченка перебуває на 2 сходинці у турнірній таблиці АПЛ та має в активі 7 очок. Борнмут – 10-й з 4 заліковими пунктами.

Зінченко допоміг Манчестер Сіті обіграти Борнмут – українець став одним з найкращих у виїзному матчі АПЛ