Болбат пояснив, чому Шахтар менше атакував у першому таймі спарингу проти Леха

25 січня 2020 Читать на русском

Півзахисник Шахтаря Сергій Болбат поділився емоціями від контрольного матчу проти польського Леха (1:0).

Товариські матчі
завершено
-

"Чому в першій половині створили менше нагод, ніж у другій? Думаю, десь діяли надто обережно. Все таки перший матч після тривалої перерви, згадували наші ігрові зв'язки. Було багато браку при передачах. У другому таймі набагато краще взаємодіяли, і завдяки голу Сергія Кривцова здобули перемогу.

Шахтар – Лех – 1:0 – відео гола та огляд матчу

Почуваюсь непогано. Думав, буде складніше. Потроху набираю форму. Дуже подобається такий підхід до тренувань. Будь-якому футболістові набагато комфортніше грати, ніж просто бігати. Все навантаження отримуємо в ігрових вправах. Так набагато цікавіше працювати", – поділився Болбат в коментарі офіційному сайту Шахтаря.

Нагадаємо, Шахтар мінімально обіграв Лех (1:0), а єдиний гол забив Сергій Кривцов. Уже завтра "гірники" проведуть другий спаринг проти сербської Войводини, початок о 16:00.

Шахтар – Лех: Тайсон уже не капітан, український легіонер найкращий, дебюти новачків та експеримент з форвардом