Безус оформив перший у кар'єрі хет-трик і приніс Омонії перемогу – відео геніальних ударів зі штрафнихbomb

27 липня 2023 Читать на русском

Півзахисник Омонії Роман Безус провів ледь не найкращий матч у своєму житті.

Ліга конференцій, 2-й кваліфікаційний раунд

Габала – Омонія – 2:3

Голи: Алаш, 4, 62 – Безус, 45+1, 50, 82 (пен.)

Безус і компанія приїхали в гості до Габали. Початок зустрічі виявився для Омонії провальним – пропущений м'яч від Айюба Алаша.

Ліга конференцій: суперник Динамо залишається під питанням, феєричне "українське дербі"

Коли до перерви залишалися лічені секунди, Омонія заробила штрафний на відстані 30 метрів. До м'яч підійшов Роман Безус і ефектно закрутив під ближню стійку.

В дебюті другого тайму історія повторилася. Ще один штрафний, і ще одне геніальне виконання від Безуса!

Алаш дублем намагався посперечатися з українцем, однак саме Роман вирішив стати найкращим гравцем матчу. Під завісу зустрічі Омонія заробила пенальті, і наш легіонер впевнено його реалізував. 3:2 – кіпріоти мають перевагу перед домашнім матчем.

Для 32-річного Безуса це перший хет-трик у кар'єрі. Раніше були лише 4 дублі за Ворсклу, Гент (2) та молодіжну збірну України.

Реал – МЮ: Лунін змусив іспанські ЗМІ розкаятись – відомий журналіст визнав свою помилку, але Marca дивує