Бетіс впевнено здолав Леванте

19 березня 2021 Читать на русском

В рамках 28-го туру іспанської Прімери Леванте на виїзді поступився Бетісу. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Бетіс у рідних стінах приймав середняк турнірної таблиці Леванте. Перша половина зустрічі була досить нудною. Лише кілька моментів, які було важко назвати небезпечними. Команди пішли на перерву із нульовим рахунком.

Лунін побрався із коханою – зірка Реала привітав екс-холостяка

У другому таймі гольова засуха тривала до 70-ї хвилини, коли Фекір вивів "зелено-білих уперед". За декілька хвилин їхню перевагу закріпив Хуанмі, який нещодавно вийшов на заміну. "Жаби" намагались нав'язувати боротьбу, однак відквитати хоча б один гол так і не змогли. Зрештою, фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Бетіса – 2:0.

"Вибір Гасперіні себе не виправдав": Маліновський пошив у дурні зірку Реала, а італійські ЗМІ знайшли головний недолік