Бензема владнав конфлікт з Вінісіусом – француз просив ігнорувати іншого форварда Реала

29 жовтня 2020 Читать на русском

Два форварди Реала – Карім Бензема та Вінісіус Жуніор – поклали край конфлікту, який виник нещодавно.

Як відомо, під час перерви у матчі Борусія М – Реал Бензема попросив Менді не пасувати на Вінісіуса. "Він робить те, що хоче. Брате, не грай на нього, прошу. Він грає проти нас", – сказав тоді французький форвард до Менді.

"Він грає проти нас": Бензема спонукав Менді ігнорувати гравця Реала в матчі проти Борусії М

За інформацією AS, форварди сьогодні, 29 жовтня, коротко поговорили між собою. У результаті цієї розмови француз та бразилець владнали конфлікт та продовжують підготовку до прийдешніх поєдинків.

Нагадаємо, Реал на останніх хвилинах врятував нічию в матчі з Борусією М (2:2), а Бензема відзначився одним із забитих м'ячів.

Борусія М – Реал: "жеребці" – на одному рівні з Шахтарем, слабкий захист німців і чемпіонський характер "бланкос"