Бельгійська прогулянка команди Фавра у відеоогляді матчу Брюгге – Борусія Д – 0:3

5 листопада 2020 Читать на русском

У матчі 3-го туру Ліги чемпіонів у групі F "джмелі" розгромили команду Едуарда Соболя. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Гості вийшли вперед вже на 14-й хвилині: простріл партнера з лівого флангу впевнено замкнув Азар після того, як голкіпер бельгійців у карколомному стрибку не зміг дотягнутись до м'яча.

Холанд перейде у Ліверпуль, – спортдир Зальцбурга

"Джмелі" майже одразу подвоїли свою перевагу: після навісу з кутового сфера потрапила до Холанда і норвежець пострілом головою вписав своє ім'я в протокол. Ще до перерви Ерлінг оформив дубль, опинившись першим на м'ячі після передачі Меньє.

Перемога дозволила німцям закріпитись на вершині турнірної таблиці з 6 очками, на бал менше у Лаціо. Брюге з 4-ма пунктами йде третім, а замикає квартет Зеніт – у російської команди в активі лише одна нічия.

ПСЖ без Неймара і Мбаппе програв Лейпцигу, Борусія з дублем Холанда розгромила Брюгге – Ліга чемпіонів, всі результати