Байєр повторив рекорд Баварії, Борусія Д не втримала перемогу над Вольфсбургом і підпустила РБ Лейпциг

17 лютого 21:40 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

Відбулися чергові матчі 22-го туру Бундесліги. Результати та огляд ігор – в цій новині на "Футбол 24".

Голи: Сімонс, 14, Опенда, 58

Ман Сіті, Барса і ще 3 топ-клуби цікавляться форвардом за 50 млн євро – Лунін декласував його у матчі ЛЧ

Байєр досить у важкому матчі зумів здолати Хайденхайм. У першому таймі підопічні Алонсо не дозволили супернику близько підійти до власного штрафного майданчика. Байєру було важко створювати моменти біля воріт Хайденхайма. Відкрити рахунок вдалося лише у компенсований час. Адлі пасом знайшов Фрімпонга, а той не промахнувся. По перерві француз зумів забити й сам. Зберегти свої ворота "сухими" Байєру не вдалося. Кляйндінст один м'яч відіграв, що зробило кінцівку досить напруженою. Команда Алонсо притиснулась до воріт, але змогла втримати перемогу. 32 матчі Байєр не програє, що є повторенням рекорду Баварії.

Борусія досить швидко відкрила рахунок. Вже на 8 хвилині відзначився Фюлькруг. По перерві Вольфсбург зумів відігратися. Попри те, що дортмундці контролювали м'яч, забити вдруге не вдалося. У підсумку фінальний свисток зафіксував нічию 1:1.

РБ Лейпциг залюбки скористався невдачею Дортмунда і наблизився до четвертої сходинки на відстань одного балу. Наставник господарів Марко Розе не відчув серйозних проблем проти свого колишнього клубу – гладбахської Борусії. У першому таймі красень-гол з лінії штрафного майданчика вдався Сімонсу, після перерви ефектний парашутик за спину кіперу запустив Опенда, для якого це вже 16-й гол у сезоні. РБ нав'язує топ-квартету все наполегливішу боротьбу за Лігу чемпіонів.

Парад сейвів Луніна врятував Реал у Німеччині – "вершкові" втримали перемогу над РБ Лейпциг у 1/8 фіналу ЛЧ