Баварія – Борусія Д – 5:0 – відео голів та огляд матчу

7 квітня 2019 Читать на русском

Баварія у центральному матчі 28 туру Бундесліги знищила дортмундську Борусію. Дивіться відео голів та огляд матчу Баварія – Борусія Д.

Баварія вдома каменя на камені не залишила від дортмундської Борусії в центральному матчі Бундесліги. Мюнхенці швидко захопили ініціативу і Хуммельс на 10-й хвилині відкрив рахунок в матчі. Вже за 7 хвилин Лєвандовскі запресингував Загаду, обіграв Бюркі на виході та красиво подвоїв перевагу Баварії.

Баварія – Борусія Д: гості тотально розчарували, Мюнхен розбив їх стандартами та відкрив собі шлях до чемпіонства

Ще до перерви Мартінес та Гнабрі зробили рахунок розгромним. В другому таймі мюнхенці знизили обороти, але все одно забили п'ятий гол, Лєвандовскі буквально заніс м'яч у ворота. 5:0 – і Борусія Д втратила свою перевагу в боротьбі за Срібну салатницю.

Завдяки цій перемозі Баварія набрала 64 очки та повернулась на перше місце в чемпіонаті, Борусія Д з 63 пунктами продовжує переслідувати мюнхенців.

Лєвандовскі забив 200-й гол у Бундеслізі – швидше за нього стільки наколотив лише легендарний Мюллер