Барселона з проблемами пройшла команду третього дивізіону в Кубку – гармати захисників скасували ганьбу Хавіfire

18 січня 22:26 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Барселона вкотре підтвердила свою кризу в матчі Кубка Іспанії проти скромного суперника.

Кубок Іспанії, 1/8 фіналу

Саламанка – Барселона – 1:3

Голи: Гомес, 31 – Торрес, 45, Кунде, 69, Бальде, 73

Барселона після побиття від Реала в Суперкубку приїхала в гості до середняка третього дивізіону Іспанії.

Лунін у старті на мадридське дербі: онлайн-трансляція матчу Атлетіко – Реал

Підопічні Хаві провалили перший тайм і примудрилися пропустити на 31-й хвилині. Альваро Гомес чудово пробив з льоту, залишившись без нагляду на дальній стійці. Саламанка настільки повірила в себе, що пішла добивати Барсу великими силами. Аутсайдера покарали "голом в роздягальню". Жоден польовий гравець господарів не залишився на своїй половині, і Ферран з центра поля вискочив на побачення з кіпером – 1:1.

Гра Барселони не вражала і по перерві, але бомбардирські таланти дуже вчасно "прорізались" у захисників. Кунде наважився на удар з-за меж карного майданчика і поцілив точно під праву стійку. Французу асистував 16-річний центрбек Пау Кубарсі, який вперше грав за дорослу команду Барси.

Усі питання зняв ще один оборонець "кулес". Бальде пролетів повз гравців Саламанки та потужно вліпив від поперечки. 3:1 – Барселона проходить у чвертьфінал, але навряд Хаві задоволений таким виступом.

Циганков організував перемогу над Райо Вальєкано – сильна гра українця вивела Жирону в чвертьфінал Кубка Іспанії