Барселона виграла футзальну Лігу чемпіонів, помстившись Спортінгу за минулорічний фінал

1 травня 2022 Читать на русском

Барселона впевнено завоювала звання найсильнішої серед футзальних команд Європи.

Футзал, Ліга чемпіонів, фінал

Барселона – Спортінг – 4:0

Голи: Лозано, 16, Піто, 19, Феррао, 21, Дідак, 39

На арені в Ризі зійшлися фіналісти попереднього розіграшу. Рік тому Спортінг виявився сильнішим у яскравій перестрілці (4:3).

Барселона і Ліон зійдуться у фіналі жіночої ЛЧ – каталонкам обірвали серію перемог, яка тривала 45 матчів

Цього разу сценарій був зовсім іншим. Під завісу першого тайму Барселона приголомшила Спортінг ударами Лозано і Піто. Після перерви становище португальців стало геть скрутним – Феррао довів рахунок до розгромного. У Спортінга залишалось 19 хвилин на камбек, проте "леви" не спромоглися навіть на гол престижу. Натомість голкіпер "кулес" Дідак не відмовив собі у задоволенні вразити порожні ворота і встановити остаточні 4:0.

Барселона втретє поспіль грала у фіналі футзальної ЛЧ, вигравши 2 з них.Загалом для каталонців це четвертий титул в історії.

УЄФА переніс жіночий Євро з футзалу – Україна повинна зустрітися з чемпіоном, а Росію вже викинули