Барселона – Динамо: Куман має претензії до своїх гравців після перемоги над командою Луческу

20 жовтня 2021 Читать на русском

Головний тренер Рональд Куман підкреслив важливість звитяги каталонців у матчі ЛЧ проти Динамо (1:0).

"Після перерви у нас було три явні можливості забити. Не можна так пробачати суперника так часто, адже ми ризикували своєю головою. На щастя, ми ідеально грали в захисті. Але завжди можна пропустити один м'яч. Потрібно знімати всі питання, тим більше ми переважали суперника. Після години гри рахунок повинен був бути 2:0 або 3:0.

"Чемпіонат України набагато слабший, ніж Ліга чемпіонів": Луческу – про головну силу Барселони і претензії на пенальті

Я розумію людей, які йдуть додому засмученими. Я з ними згоден, Барселона в такій грі, маючи стільки моментів, повинна забивати більше.

Цей результат дозволив нам зберегти надії в Лізі чемпіонів. Завдяки цій перемозі все ще можливо. Але ми повинні були вбити інтригу раніше і не доводити справу до нервової кінцівки.

Тепер нас чекає Ель Класіко, а підходити до такого матчу з перемогою завжди краще, ніж з поразкою", – цитує Кумана Marca.

Після трьох турів групового етапу Барса набрала лише три очки і поки розташовується нижче за Бенфіку та Баварію.

Барселона мінімально обіграла Динамо – команда Луческу зіграла 2 різні тайми у матчі ЛЧ, історичний гол захисника