Шедевр Маліновського та важка перемога команди українця у відеоогляді матчу Аталанта – Верона – 3:2

7 грудня 2019 Читать на русском

Аталанта здобула важку перемогу над Вероною у матчі 15-го туру Серії А. Дивіться відео голів та огляд матчу на Футбол 24.

Підопічні Гасперіні дозволили супернику відкрити рахунок на 23-й хвилині – відзначився Ді Кармін. Вже через 5 хвилин бергамаски втратили Йосіпа Ілічіча, який через травму покинув поле. Наш Руслан Маліновський замінив словенця і наприкінці першого тайму фантастичним дальнім ударом зрівняв рахунок. Цей гол став для українця дебютним у Серії А.

Аталанта прагне перемогти Шахтар, але я буду радий і місцю в Лізі Європи, – Гасперіні

Погана гра Аталанти в обороні дозволила Вероні вийти вперед на 57-й хвилині – знову забив Ді Кармін. Але господарі таки зуміли набрати три очки. Мурієль на 64-й хвилині реалізував пенальті, а перемогу команді Гасперіні у доданий час приніс захисник Берат Джімшиті.

Маліновський забив розкішний дебютний гол у Серії А – Аталанта дотиснула Верону перед виїздом в Україну