Арсенал та Крістал Пелас не виявили сильнішого у лондонському дербі

14 січня 2021 Читать на русском

В рамках 18-го туру АПЛ Крістал Пелас розписав мирову з Арсеналом. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Арсенал у рідних стінах приймав Крістал Пелас. У першому таймі моменти були в обох команд. У "канонірів" з меж штрафного небезпечно пробивав Обамеянг, а у "орлів" простріл у карний майданчик головою замкнув Бентеке – в обох випадках впорались голкіпери. Суперники пішли на перерву із нульовим рахунком.

Ліверпуль отримав можливість підписати старого знайомого Клоппа, який став непотрібен Арсеналу

У другій половині зустрічі ситуація на полі не змінилась. Підопічні Мікеля Артети більше контролювали м'яч, проте "орли" були гострішими в атаках. До останніх хвилин матчу суперники відчайдушно намагались вийти уперед, але фінальний свисток зафіксував мирову – 0:0.

Внаслідок цієї нічиєї Арсенал із 24-ма очками залишився на 11-ій сходинці турнірної таблиці. Крістал Пелас із 23-ма пунками розташувався на 13-му місці першості.

Зінченко став героєм АПЛ, хоча "наївся трави" від кривдника Динамо: як українець продовжує дивувати в Ман Сіті