Арсенал після появи Зінченка дотиснув Оксфорд Юнайтед в Кубку Англії – українець повертається на Етіхад

9 січня 2023 Читать на русском

Арсенал переграв Оксфорд Юнайтед (0:3) в рамках 1/32 фіналу Кубка Англії. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Кубок Англії, 1/32 фіналу

Оксфорд Юнайтед – Арсенал – 0:3

Голи: Елнені, 63, Нкетія, 70, 76

Лідери АПЛ поїхали в гості до представника третього дивізіону. Мікель Артета провів ротацію, особливо в середній лінії. Олександр Зінченко також залишився в запасі.

Манчестер Сіті розбив Челсі в Кубку Англії: чергове фіаско Поттера, шедевральний постріл Мареза, очікування Зінченка

"Каноніри" володіли м'ячем, але довго не могли реалізувати свою перевагу в класі. Оксфорд непогано тримався, допустивши в першому таймі лише два удари по власних воротах.

На 60-й хвилині Артета підсилив гру Джакою та Зінченком – і це миттєво принесло результат. Два голи шикарними асистами створив Фабіу Вієйра.

Спершу португалець навісив зі штрафного на голову Елнені, а потім класною прихованою передачею вивів на удар Нкетію. Арсенал швидко закрив гру, коли Нкетія оформив дубль.

Зінченко нічим особливим не запам'ятався, але отримав відпочинок перед важливими матчами з Тоттенхемом і МЮ. У наступному раунді Кубка Англії "каноніри" зіграють з Манчестер Сіті, тому українець повертається на Етіхад. Базова дата матчу – 28 січня.

Зінченко за крок до повернення в Манчестер, Де Дзербі чекає на Ліверпуль – результати жеребкування 1/16 Кубка Англії