"Арбітр сказав, що це буде остання дія": тренер Яремчука озвучив свою версію скандалу в грі з Реалом

3 березня 10:26 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Наставник Валенсії Рубен Бараха переконаний, що команда точно заслужила не програти Реалу (2:2).

"Ми виконали величезну роботу, це дорогого коштує. У грі сталося багато всього. Ми були дуже ефективними у першому таймі. Рахунок 2:1 надто сильно вплинув на нас. Команда виглядала гарно, але потім 2:2, травма Діакабі... Ми могли впасти, але витримали.

Одноклубник Яремчука розтрощив коліно у матчі проти Реала – кадри понівеченої ноги лякають

Травма Діакабі – це найгірша новина за сьогодні. Ми втрачаємо гравця такого рівня. Це дуже прикро. Подивимося діагноз і сподіватимемося, що все не настільки погано.

З останніми секундами матчу для мене все зрозуміло. Коли м'яч вийшов на кутовий, арбітр сказав, що це буде остання дія. Я бачив, як суддя свиснув, коли ми вибили м'яч. Він вирішив, що гра закінчена. Рефері чомусь додав аж 5 хвилин ще у першому таймі, і нам забили", – цитує Бараху AS.

Гол Яремчука допоміг Валенсії спинити Мадрид – Лунін знову рятував, суддя вкрав переможний гол Реала на останній секунді