Анчелотті списав осічку Реала у матчі з Вільяреалом на нефарт

12 лютого 2022 Читать на русском

Головний тренер Реала Карло Анчелотті поділився враженнями від гри з Вільяреалом (0:0).

"Я задоволений другим таймом, який ми провели дуже добре, на відміну від першого. Коли бачиш хороший футбол, коли команда в порядку, то ти швидше задоволений, ніж засмучений. Ми мали багато моментів у другому таймі, треба продовжувати.

Реал не зміг здолати Вільяреал – млява репетиція перед матчем Ліги чемпіонів проти ПСЖ

Нам трохи не пощастило, бо ми двічі влучили у перекладину. Також воротар суперників зробив кілька хороших сейвів. Ми могли перемогти.

4 очки відриву від Севільї? Завжди важко, коли не виграєш. Ла Ліга – як і раніше, складний турнір для всіх", – цитує Анчелотті AS.

Попри поразку, Реал продовжує лідирувати у турнірній таблиці Ла Ліги з 4-очковим відривом. Вже 15 лютого мадридці зустрінуться з ПСЖ в рамках 1/8 фіналу ЛЧ.

Маліновський проти улюбленого топа, екс-динамівець і Челсі в битві за титул, дербі Барселони – топ-матчі вікенду >