Жіноча ЛЧ, 3-й тур
Ліон – Вольфсбург – 3:1
Голи: Хегерберг, 25, 30, Ренар, 72 (з пенальті) – Беренстейн, 80
Реал – Париж – 1:1
Голи: Аццаро, 41 – Вір, 90+8
Рома – Волеренга – 0:1
Гол: Бреккен, 40
Санкт-Пельтен – Челсі – 0:6
Голи: Каптейн, 13, Макаріо, 44, 53 (з пенальті), Керр, 75, 90+2, Еберт, 86 (автогол)
Третій тур став майже ідеальним для французьких клубів. Ліон продовжив бездоганну серію в цій фазі турніру, здобувши третю перемогу поспіль над Вольфсбургом, який також виграв обидва попередні матчі. Завдяки дублю Хегерберг (25-та і 30-та хвилини) і голу Венді Ренар (72-та хвилина) "Ле Феноттс" здобули перемогу з рахунком 3:1. Німецька команда відіграла один гол завдяки зусиллям Беренстейн наприкінці матчу.
А ось у таборі Парижа переважає почуття розчарування від втраченої перемоги над Реалом. Француженки відкрили рахунок на 41-й хвилині з пенальті і витримували шторм майже весь другий тайм. І все ж "бланкос" забили на 90+8-й хвилині. Ця нічия дозволила Реалу закріпитися на третьому місці турнірної таблиці, а Париж залишився 13-м.
Рома продовжила зазнавати поразок – "джаллороссі" перебувають на передостанньому 17-му місці турнірної таблиці з нулем очок. Поруч з ними – розгромлений Санкт-Пельтен, а також Бенфіка і ПСЖ.