УКР РУС

Дарвін забив з "асисту-скорпіона" екс-гравця Зеніта, гармати Канселу та Тео – Аль-Хіляль влаштував шоу (ВІДЕО)

15 серпня 2025 Читати іншою мовою

Аль-Хіляль продовжує готуватися до старту чемпіонату Саудівської Аравії, здобувши перемогу в черговому спарингу.

Команда Сімоне Індзагі з рахунком 3:2 перемогла Вальдхоф Мангейм – клуб третього дивізіону Німеччини. Суперники влаштували шоу, наколотивши 5 голів за стартові 35 хвилин.

Дубль Роналду не врятував Аль-Наср у грі проти команди Сегунди – поразка в дебютному матчі екс-лідера Барселони

Усі м'ячі Аль-Хіляля – шедеври. Флангові захисники Тео Ернандес та Жоау Канселу відзначилися розкішними ударами з-за меж карного майданчика. Не пішов з поля без гола і Дарвін Нуньєс. Екс-форвард Ліверпуля скористався "передачею-скорпіоном" від Малкома, який колись забруднився виступами за пітерський Зеніт.

Щоправда, Аль-Хіляль явно має проблеми в обороні, дозволивши скромному супернику двічі вразити ворота Буну. У Сімоне Індзагі залишається 2 тижні до першого матчу чемпіонату Саудівської Аравії проти Аль-Ріяда (29 серпня).

"Сучасний футбол – нудний": творив магію, став чемпіоном з Депортіво і вдарив свого тренера – геніальний Джалмінья