Алжирський форвард публічно принизив суперника – розплата була миттєвою, але від ганьби вдалося врятуватися

14 березня 2021 Читать на русском

Курйозний епізод трапився під час матчу 29-го туру Ліги 1, в якому Нім на власному полі зіграв унічию з Монпельє (1:1).

Завдяки нападнику гостей Анді Делору про цілком пересічний матч чемпіонату Франції говоритимуть кілька днів. Футболіст придумав кумедне святкування гола, але зганьбився.

Манчестер Юнайтед – Мілан: капітан манкуніанців з метра не поцілив у порожні ворота – курйоз дня

Саме алжирець, здавалося, відкрив рахунок у грі на 59 хвилині. Делор на радощах підбіг до камери і демонстративно з'їв мармеладного крокодила. Все б нічого, але "крокодили" – це прізвисько Німа. Поки все це відбувалося, VAR переглянув епізод, і гол був скасований.

Епічна розплата настала за якихось чотири хвилини, коли забили вже господарі. Цього разу не було жодних порушень правил. Важко уявити, як би виглядав 29-річний алжирець, якби його команда таки програла. Однак саме Делор зумів зрівняти рахунок наприкінці зустрічі, забивши свій 10-й м'яч у нинішньому сезоні Ліги 1.

"Мальдіні – майже брат": інтерв'ю Шевченка про найважливіший гол у кар'єрі, відродження Мілана і Златана в збірній