Бетіс розділив очки з Алавесом, Реал Сосьєдад дотиснув Мальорку, Альмерія оформила рекордну безвиграшну серію у Ла Лізі

18 лютого 23:55 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

У рамках недільної програми 25-го туру Ла Ліги 2023/24 провели декілька матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Іспанії 2023/24, 25-й тур

Гранада – Альмерія – 1:1

Голи: Узуні, 75 – Пубіль, 9

Мальорка – Реал Сосьєдад – 1:2

Голи: Санчес, 4 – Кубо, 38, Меріно, 90+3

Вилучення: Раільйо, 45+3, Ван дер Хейден, 90+7 (Мальорка)

Бетіс – Алавес – 0:0

Тренер Довбика і Циганкова назвав головну мету Жирони на решту сезону: "Якщо зможемо обіграти Атлетік, це буде близько"

Альмерія не змогла здобути першу перемогу в сезоні, хоча була дуже близькою до цього. У андалусійському дербі з Гранадою команда відкрила рахунок на 9-й хвилині – і вела до 75-ї. Голами відзначитись Пубіль і Узуні. Поєдинок так і завершився з рахунком 1:1, внаслідок чого обидва клуби залишились на дні турнірної таблиці, замикаючи дві останніх позиції.

До речі, Альмерія встановила рекорд Ла Ліги, не вигравши у жодному з останніх 28 матчів елітного дивізіону.

Реал Сосьєдад ледь не втрапив у халепу на Балеарах. У виїзному матчі з Мальоркою баски пропустили вже на 4-й хвилині – втім, Кубо на 38-й відновив статус-кво. У компенсований же до першого тайму час господарі залишились у меншості, однак підопічні Іманола Альгуасіла по перерві ніяк не могли реалізувати чисельну перевагу.

Аж на 3-й компенсованій хвилині "чуррі-урдін" дотиснули Мальорку. Переможний гол забив Меріно. Таким чином, Реал Сосьєдад перервав 4-матчеву безвиграшну серію у Ла Лізі та 5-матчеву безвиграшну у всіх турнірах.

У завершальному матчі дня Бетіс приймав Алавес. Зустріч виявилась рівною, але моментів у ній створили обмаль – а голів взагалі не забили. 0:0. "Вердібланкос" не змогли сильно відірватись від Валенсії, тримаючись на сьомій позиції у трьох очках від Яремчука. Баски ж йдуть у 11 залікових балах від зони вильоту.

Реал сенсаційно спіткнувся в дербі, подарувавши шанс Жироні: Лунін рятував, але пропустив від вихованця "бланкос"