Алдервейрелд осоромився курйозним автоголом у матчі проти Астон Вілли – бельгієць відразу виправив свій провал

16 лютого 2020 Читать на русском

Тоттенхем вкрай невдало розпочав матч 26 туру АПЛ проти Астон Вілли.

Захисник "шпор" Тобі Алдервейрелд вразив власні ворота вже на 9-й хвилині зустрічі.

Геніальний "сухий лист" Вествуда і розкішний постріл в "дев'ятку" Видри у відеоогляді матчу Саутгемптон – Бернлі – 1:2

Хавбек Астон Вілли Ель-Газі зробив банальну подачу в район 11-метрової позначки, однак бельгієць був не готовим до цього. Алдервейрелд довго дивився на м'яч, допоки не зрізав шкіряного у власні ворота. Голкіпер Тоттенхема Уго Льоріс явно не очікував такого підступу і просто розвів руками. Через 18 хвилин Тобі виправив свою помилку, забивши у "правильні" ворота.

Додамо, що у матчі першого кола Астон Вілла також забивала першою, однак лондонці вирвали вольову перемогу 3:1.

Ліверпуль мінімально переграв Норвіч, Бернлі здобув перемогу над Саутгемптоном: 26-й тур АПЛ, субота