Абу Ханна зіпсував свій дебют за збірну Ізраїлю курйозним автоголом – легіонер Зорі повинен "подякувати" голкіперу

11 жовтня 2020 Читать на русском

Захисник Зорі Джоель Абу Ханна зовсім не так уявляв собі перший матч за національну збірну.

Легіонер луганців "відзначився" автоголом вже на 14 хвилині поєдинку Ліги націй проти Чехії. Щоправда, голкіпер Ізраїлю Офір Марсіано повинен розділити провину за це фіаско.

Англія – Бельгія – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Абу Ханна віддав ризиковану передачу у площину власних воріт, але доволі слабку і точну. Марсіано в цей момент явно думав про щось інше, бо примудрився пропустити м'яч повз ноги – 0:1. У перерві тренер зняв Абу Ханну з поля.

Додамо, що у основі Ізраїлю вийшов ще один представник УПЛ – хавбек Шахтаря Манор Соломон.

Ліга націй: Холанд хет-триком знищив збірну Румунії, Фінляндія здолала Болгарію, Ірландія та Уельс розписали нічию