5 сальто поспіль: голкіпер розкішно відсвяткував вихід у чвертьфінал Кубка Африки

24 січня 2022 Читать на русском

Поєдинок 1/8 фіналу КАН між Буркіна-Фасо та Габоном подарував не лише драматичну розв'язку у серії пенальті, а й красиве святкування.

Буркіна-Фасо обіграла Габон у післяматчевій серії 11-метрових із рахунком 7:6 (1:1 в основний час). Гравці обох команд не реалізували аж 5 пенальті. Вирішальним став постріл Ісмаїла Уедраого.

Буркіна-Фасо в епічній серії пенальті перемогла Габон та стала першим учасником 1/4 фіналу КАН

Після цього удару Ерве Коффі, який був за межами штрафного, зірвався з ніг і видав розкішне святкування. 5 сальто поспіль – як квінтесенція всього матчу за вихід у чвертьфінал Кубка африканських націй. Відео швидко розлетілось соціальними мережами та стало вірусним.

Зауважимо, в 1/4 фіналу Кубка Африки Буркіна-Фасо зустрінеться із Тунісом, який напередодні мінімально переграв Нігерію (1:0). Поєдинок запланований на 29 січня.

Туніс у більшості здолав Нігерію, ставши другим чвертьфіналістом КАН-2022: одноклубник Миколенка – антигерой