"+13 – стає тепліше": Гусєв не приховує радості від чергового провалу Шахтаря

26 квітня 2021 Читать на русском

Асистент головного тренера Динамо Олег Гусєв разом з чемпіонством святкував свій день народження.

"Звичайно, це найкращий подарунок. Ми ж працювали 8 місяців, щоб святкувати і так співпало. Приємно, що в мій день народження. Емоції тренера – трохи інше. Все ж, тренерська робота – трохи інша, але радощі схожі.

Динамо гучно відсвяткувало чемпіонство – команду привітав перший президент України

Чому поводився трохи скуто? Тому що це перемога в першу чергу гравців. Вони кують перемогу на полі і повинні так поводитися. Чи хотів сам бодай на хвилину вийти на поле? Ні, вже час минув. Головне, щоб таких матчів як з Інгульцем було побільше – 2:0 на 15-й хвилині, і дивишся гру спокійно. Подарунок Шахтаря? +13 – стає тепліше. Але найголовніше, що ми виграли, не звертатимемо увагу на суперника. Головне покращувати свою гру і добиватися перемог. Але приємно", – цитує Гусєва офіційний сайт Динамо.

До кінця сезону кияни проведуть три тури УПЛ (Ворскла, Маріуполь, Колос), а 13 травня протистоятимуть Зорі у фіналі Кубка України.

Динамо стало чемпіоном України 2021: Циганкова не спинити, 5 голів у "золотому" матчі, гольова українізація Луческу