10 незручних питань до П'єрлуїджі Колліни

25 жовтня 2016 1895 45 Читать на русском
10 незручних питань до П'єрлуїджі Колліни
П'єрлуїджі Колліна / Фото автора

Журналіст "2+2" Костянтин Андріюк про зустріч П'єрлуїджі Колліни з представниками ЗМІ і гострі запитання, які поки залишилися без відповіді.

Розуміючи, що Колліна зараз встане і піде, і в кращому разі повернеться на наступний прес-клуб через рік, а то й пізніше, я почав сипати запитаннями як з кулемета. Моїм бажанням було озвучити і привернути увагу, до того, чого Колліна і весь комітет арбітрів під його орудою так старанно уникає.

– Чому жоден наш арбітр на відсудив навіть груповий турнір Ліги Чемпіонів?

– Чому тести фізичні арбітрів записуються від руки?

– Чому арбітрів на матчі возять представники клубу-господаря?

Куратор, зупинився, переосмислив сказане вловив те, на що він може дати відповідь і вирішив дати поблажку – відповісти чомусь на одне з моїх запитань. Переможно сів, відкрив свій лептоп і ... розпочав демонструвати на великому екрані світлини з мого блогу на сайті football24.ua.

А потім ще й пристрій дістав і розпочав доводити, що там є всередині флеш-пам’ять, куди все записується, а не друкується, ну не друкується, звиняйте!

Колліна виявляється читає українські спортивні інтернет-видання. Цікавиться людина, ба навіть підготувалася, пристрій принесла. Виявляється, на всі мої потенційні запитання в куратора були заготовані відповіді, от тільки озвучувати решту він чомусь посоромився.

Як і не допояснив у відповіді про результати фітнес-тестів. Чому тоді на тестах нам забороняється знімати результати на камеру? І чому ж тоді ці тести не друкуються, що суттєво знизило би ризики корупції та фальсифікування тестів? І звідки тоді у мене чутки від деяких людей, що результати цих тестів можна сфальсифікувати за 300 доларів? Так багато чому, пане Колліна і так мало пояснень. Тому шановний П’єрлуїджі, відповідь на це питання мною повноцінно не зараховується.

А на решту запитань вам таки доведеться наступного разу відповідати. Я можу їх навіть надати, у вас буде мабуть рік щоб підготуватися. Частіше до нас, простих смертних українців, ви зі своїх УЄФА-шних небес вочевидь не маєте бажання спускатися.

Отже!

1. Чи знає Куратор Колліна, скільки отримують арбітри і спостерігачі арбітража 1 та 2 Ліг на проїзд на дорогу? Не знаєте? Підзабули? Так я нагадаю – 600 гривень в обидва боки. Тоді питання.

Ось матч 1 Ліги який відбувся 23.10.2016

http://pfl.ua/games/29160/

"Буковина" (Чернівці) "Черкаський Дніпро" (Черкаси)

Спостерігач Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя)

З Запоріжжя в Чернівці не має прямих потягів, є лише автобус. 907 км дороги від долає за 23 години і на це 640 грн в один бік. 1280 грн в обидва боки.

Увага, питання! Шановний Колліна, чи вистачить спостерігачу Ісаєву Ю. І. з м. Запоріжжя 600 грн на дорогу доїхати на цю гру і повернутися? Що зробив особисто великий та могутній Колліна зі своїм комрадом Лучіано Лучі, щоб підняти питання витрат на дорогу для арбітрів та іспекторів 1 та 2 Ліги?

2. Чому арбітр ФІФА – Олександр Дердо не відсудив жодного топ матчу УПЛ? Чому Олег Орєхов прямо і відкрито звинувачує Колліну і батька Дерда – Віктора в корупційному поверненні сина в Прем’єр-Лігу влітку 2010 року?

3. Чому рефері Кузьміна загадково вигнали з Прем’єр-Ліги влітку 2013-го? За що його вигнали? Чому його повернули? За що повернули? Чому арбітра Прем’єр-Ліги не повернули назад в Прем’єр-Лігу а поставили судити 1 Лігу?

4. У 2010 та у 2012 році Колліна не раз заявляв про омолодження складу арбітрів. Чому ж тоді він, у 2015 році повернув арбітра Юрія Грися з 1 Ліги до Прем’єр-Ліги у віці 40 років? Як це в’яжеться з його голослівними заявами про омолодження?

5. Чому жоден з українських арбітрів за часів кураторства Колліни не відсудив жодного матчу фінальних частин ЧЄ, ЧС та групового турніру Ліги Чемпіонів?

6. Чому арбітрів на матчі возять представники клубу-господаря? Це чи не пряма корупція і це чи не прямий контакт та впливі клубів на бригаду арбітрів? Що зробив великий та могутній Колліна, щоб його арбітри були незалежними від клубів?

7. Скільки разів П’єрлуїджі Колліна фізично буває в Україні? На скільки днів затримується?

8. Чому пішов зі своєї посади голови комітету арбітрів – Василь Мельничук? З якої причини? І точнісінько так само, за які-такі регалії та заслуги на його місце призначено Лучіано Лучі?

9. За що вигнали асистента арбітра – Ігора Маковея? Якщо за оцінки, то чому їх не показали? Якщо без оцінок, то чи означає це, що арбітр в Україні абсолютно безправна людина, яку можуть вигнати будь-якої миті?

10. Чи може перекласти та пояснити вельмишановний Колліна, що означають фрази та слова Stronzo, Vaffanculo та Cazzo? Слова, які лунали на адресу Ігора Маковея з вуст керівника комітету арбітрів України та вашого колеги. Колеги, якого особисто ви привели в Україну і за якого особисто ви несете відповідальність.

Можете не поспішати, вельмишановний кураторе!

Це не прилад для фітнес тестів демонструвати, на ці питання вам вочевидь потребується набагато більше винахідливості та красномовства!

П'єрлуїджі Колліна в Україні: зарплата та підсумки роботи. Інфографіка

"Ручна готовність" українських арбітрів працювати в матчах Ліги чемпіонів

Джерело: Футбол 24
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
1
дн
:
7
год
:
14
хв
Албанія
21:45
Андорра
Вгадай результат матчу
Залиште відгук