Голи: Вендел, 19 (п.), Морговський, 34, Петрук, 50

Голи: Семенець, 24 – Жикол, 17

Кремінь-2 – Рух-2 – 1:1

Голи: Пастернак, 33 – Сабів, 9 (аг.)

"Воєнком поставив фантастичну умову": екс-форвард Інгульця розповів, як приїхав підписувати контракт, а потрапив у ТЦК

Лідери Другої ліги продовжують шалену боротьбу за підвищення у класі. ЮКСА на своєму полі несподівано оступилась з Дружбою. Мирівцям вистачило одного гола, щоб пригальмувати "хрестоносців" і позбавити їх статусу одноосібного лідера. Як наслідок, Дружба стала третьою і відстає від 1-2 місця лише на 2 пункти.

Звягель на виїзді не залишив шансів Реал Фармі. Одесити пропустили два голи у першому з таймів (дебютний з пенальті), а по перерві отримали ще один "подарунок" у свої ворота. Перемога дозволила дітищу Буткевича піднятись на другу сходинку, зрівнявшись за очками з ЮКСА.

Забуксувала Скала 1911. Стрияни зазнали чергової поразки – цього разу від Локомотива. Кияни таким чином піднялись на десяту сходинку, а Скала забуксувала на п'ятому місці.

Ще три поєдинки завершились з однаковим рахунком 1:1: Тростянець розійшовся миром з вінницькою Нивою, Чайка врятувалась з Кудрівкою, а друга команда Руха забила і собі, і у ворота другої команди Кременя.

Карпати шедевром прибили конкурента і мають +12 для УПЛ, Полтава влаштувала камбек проти Агробізнеса: Перша ліга