Зустріч двох екс-гравців Шахтаря та дубль Рашфорда: відеоогляд матчу Манчестер Юнайтед – Лестер – 3:0

19 лютого 2023 Читать на русском

Манчестер Юнайтед на Олд Траффорд у 24 турі приймав Лестер. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Перший гол у зустрічі забив Маркус Рашфорд на 25 хвилині матчу з передачі Бруно Фернандеша. Манчестер Юнайтед в першому таймі більше володів м’ячем, але Лестер завдав більше ударів по воротах суперника. Де Хеа впевнено захищав свої ворота.

Манчестер Юнайтед оцінили у 6 мільярдів фунтів – Глейзери сподіваються затьмарити угоду Бьолі та Абрамовича

Після перерви команда Тен Хага продовжувала володіти ініціативою. Рашфорд забив другий м'яч у матчі на 56 хвилині. Через п’ять хвилин Санчо оформив третій гол Манчестер Юнайтед. "Червоні дияволи" в другому таймі завдали 18 ударів по воротах Ворда, але більше забити не вдалося.

Наразі Манчестер Юнайтед посідає третю сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 49 очок. Лестер випереджає зону вильоту на чотири пункти й посідає 14 місце.

МЮ розгромив Лестер – дива від Тете, Рашфорд присоромив Челсі, асист екс-зірки Шахтаря, Бруну приймає виклик Едегора