Зубков голом посприяв перемозі Ференцвароша – команда Реброва провела фінальну підготовку до Динамо

5 грудня 2020 Читать на русском

Ференцварош Сергія Реброва на виїзді впевнено здолав Діошдьйор у 13-му турі. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Угорщини, 13-й тур

Діошдьйор – Ференцварош – 1:3

Голи: Педру, 15 (пен) – Батуріна, 6, Зубков, 19, Узуні, 67

Підопічні Сергія Реброва завітали в гості до одного з аутсайдерів угорського чемпіонату Діошдьйора. Вже в дебюті зустрічі Ференцварош вийшов вперед, але господарі несподівано зрівняли з пенальті.

Сабо: У матчі Динамо та Ференцвароша буду підтримувати команду Реброва

На 19 хвилині забив ефектний гол Олександр Зубков, перекинувши голкіпера. Інший українець Ігор Харатін, до слова, теж розпочинав матч у старті, але не відзначився результативними діями.

По перерві команда українського фахівця забила втретє та зняла питання щодо переможця зустрічі. 3:1 – Ференцварош залишається на вершині турнірної таблиці, випереджаючи найближчого суперника на 7 пунктів. Цікаво, що це вже 4 поспіль перемога у чемпіонаті Угорщини.

Зауважимо, вже у вівторок, 8 грудня, Ференцварош зіграє з Динамо у Києві в рамках заключного матчу групового етапу Ліги чемпіонів. Команди розігруватимуть між собою путівку у плей-офф Ліги Європи, адже обидві достроково втратили шанси на вихід з групи ЛЧ.

Барселона розгромила Ференцварош за 14 хвилин – "Фраді" не здивували, а "блаугранас" квітнуть без Мессі