Зубков дебютним дублем допоміг Ференцварошу вийти в 1/8 фіналу Кубка Угорщини – відео перфомансу українця

27 жовтня 2021 Читать на русском

Український легіонер "Фраді" Олександр Зубков відкрив лік своїм голам у поточному сезоні.

Угорщина, Кубок, 1/16 фіналу

Текель – Ференцварош – 0:7

Голи: Зубков, 12, 42, Узуні, 15, 19 (пен.), Захаріассен, 26, 45+1, Мак, 83

Швед голом посприяв виходу Мехелена у наступну стадію Кубка Бельгії – українець відзначився вперше за 2 місяці

Ференцварош у 1/16 фіналу Кубка Угорщини на виїзді розгромив Текель з рахунком 7:0. Український півзахисник Олександр Зубков вийшов на поле в основі і на 12-й хвилині відкрив рахунок. Під кінець тайму наш легіонер оформив дубль. До перерви рахунок був уже 6:0 і наставник вирішив поберегти Олександра, замінивши його у перерві.

До слова, для Зубкова це перші голи у поточному цього сезону. До цього на його рахунку було лише два асисти у 14 матчах у всіх турнірах.

Коваленко допоміг Спеції втриматися над зоною вильоту – фатальний пенальті на останніх хвилинах позбавив перемоги