Зубков двома асистами допоміг Ференцварошу здобути розгромну перемогу

Українські легіонери провели чергові матчі у чемпіонаті Угорщини.

Ференцварош – Капошвар – 5:0

Голи: Болі, 37, Ісаел, 57, Блажіч, 73, Варга, 85, 90+2

Мезекевешд – Академія Пушкаша – 0:0

Гонвед – Кішварда – 1:5

Голи: Ландзафаме, 52 – Сасса, 43, Лукас, 44, Рубус, 62, Цоукалас, 76, Гоштоньї, 83.

Шахтар узгодив трансфер Зубкова із Сампдорією, – ЗМІ

Ференцварош покуражився у матчі проти Капошвара. Команда Сергія Реброва відкрила рахунок лише наприкінці першого тайму – Зубков віддав передачу на Болі, а івуарійський форвард потужно пробив у ближній кут. Після перерви Фраді забили ще 4 голи. На 57 хвилині Зубков віддав ще одну результативну передачу – цього разу після пасу українця відзначився Ісаел. На 81 хвилині Зубкова замінили. Ігор Харатін провів повний матч.

Артем Фаворов відіграв усі 90 хвилин з доданими за Академію Пушкаша. Команда українського хавбека розійшлася миром із Мезекевешдом – 0:0.

Кішварда, у складі якої увесь матч провели Роман Карасюк та Богдан Мельник, на виїзді розгромила Гонвед. Команда українців після цього матчу перебуває на 7 місці в турнірній таблиці.

Наші за кордоном. Дем’яненко у незрозумілій ситуації, Петряк у вогні, а сенсаційна невдача Реброва – на вагу золота