Зоря обіграла Колос та піднялась у єврокубкову зону

24 жовтня 2021 Читать на русском

Зоря приймала Колос у Запоріжжі в рамках 12-го туру УПЛ. Читайте звіт на Футбол 24.

Зоря на куражі після перемоги у Лізі Європи над софійським ЦСКА (1:0) з таким же результатом здолала Колос.

Ворскла – Шахтар – 0:2 – відео голів і огляд матчу

Суперники акуртано розпочали поєдинок і за перший тайм завдали лише по одному удару, але ключова різниця, що Зоря свій момент реалізувала. Простріл Шахаба з лівого флангу замкнув Сайядманеш.

Перевага дозволила гравцям Зорі діяти розкутіше і після перерви небезпечних моментів біля воріт Колоса побільшало. Кілька хороших нагод змарнував ветеран УПЛ Олександр Гладкий. Гол Сайядманеша і став вирішальним у зустрічі.

Зоря, яку багато експертів списали з рахунків після ганебної поразки від Шахтаря (1:6), піднялась у єврокубкову зону та розташувалась на 4-й сходинці. Колос залишився на 11-му місці турнірної таблиці.

Динамо дотисло СК Дніпро-1: два обличчя команди Луческу, шедевр Циганкова, Гармаш знову у вогні