Зоря мінімально програла словакам, Колос розписав надрезультативну нічию з Поліссям та програв – спаринги клубів УПЛ

22 липня 2023 Читать на русском

Українські клуби продовжують готуватись до початку нового сезону.

Колос – Полісся – 3:3

Голи: Демченко, 39, ?, Велетень, 81 – Макуана, 3, 67, ?, ?.

Колос провів два поєдинки за день, однак в жодному не змогли здобути перемогу. Спочатку ковалівці поступились Кременю – єдиний м'яч у зустрічі забив Азізов зі штрафного. А в другій зустрічі Колос розійшовся результативною нічиєю з Поліссям. Макуана в дебюті зустрічі вивів житомирців вперед, а Демченко на 39 хвилині зрівняв рахунок. До перерви команди примудрились знову обмінятись голами. У другому таймі Макуана оформив дубль, але Велетень на 81 хвилині зробив рахунок 3:3.

Ворскла вирвала перемогу над клубом з Польщі в матчі з 7 голами

Оболонь розійшлась нічиєю з Чайкою. Забити не вдавалось аж до 82 хвилини, коли Краснопір вивів новачка УПЛ вперед. Проте, Чайка на 89 хвилині відігралась. Зоря мінімально поступилась словацькому Ружомбероку. Масло вивів словаків вперед до перерви, а Алефіренко відновив паритет у другому таймі. Яцкуляк під завісу зустрічі приніс перемогу Ружомбероку.

Шахтар здобув першу перемогу з ван Леувеном перед стартом в УПЛ – тріумф у незвичному спарингу, дебют новачків