Зоря двічі не втримала перевагу над Вересом – обидві команди залишаються під загрозою вильотуfire

5 листопада 2023 Читать на русском

Верес та Зоря закривали недільну програму чемпіонату України.

Зоря хотіла реабілітуватись за болючий виліт з Кубка України посеред тижня. Підопічні Валерія Кривенцова приїхали в гості до Вереса, який свою єдину перемогу в чемпіонаті здобув 2 місяці тому.

Минай втримав нічию у "водному поло" з Ворсклою – безглуздий пенальті ледь не поховав команду Шарана

Луганці потужніше провели перший тайм, але забити вдалося аж на 36-й хвилині. Данченко з правого флангу подав на голову Нагнойному, який поцілив у нижній кут. Верес відігрався до перерви завдяки стандарту. Подачу Шарая з кутового замкнув Вовченко.

Вміння грати головою виявилося вирішальним і під час третього гола. Ще один кутовий, ще одна якісна подача – дебютний гол у професіональному футболі святкує Олександр Яцик. Втім, Зоря знову не змогла втримати перевагу. На 89-й хвилині Батагов невдало підставився під удар Блізніченка і не залишив шансів Сапутіну – 2:2. Нічия залишила Верес на передостанній сходинці таблиці, а Зоря йде у зоні перехідних матчів.

Металіст 1925 на очах Реброва оформив камбек з Чорноморцем, граючи понад тайм у більшості