Зірка Арсенала визнав помилку арбітра, який не призначив пенальті у ворота команди Зінченка

24 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Микита Ковальчук

Захисник Арсенала Вілльям Саліба поділився думками щодо скандального епізоду з Мартіном Едегором, який міг завершитись пенальті у ворота "канонірів".

Момент, який відбувся на 20-й хвилині гри Ліверпуль – Арсенал став головною темою для обговорень. Едегор зупинив м'яч рукою в боротьбі з Салахом, але суддя вирішив не призначати за це пенальті.

Ліверпуль надовго втратив захисника, який травмувався, влетівши у Клоппа – гравцю діагностували перелом

"Так, звісно, це пенальті, але я не рефері. Тож Ліверпуль мусить прийняти це", – коротко наводить слова Саліба Mirror щодо цього епізоду.

Зауважимо, що Ліверпуль та Арсенал не змогли виявити сильнішого, зігравши внічию 1:1. На гол Габріела результативно відповів Салах ще в першому таймі.

Салах забив з-під Зінченка, але Арсенал розписав нічию з Ліверпулем – "каноніри" втримали перше місце в АПЛ