Зінченко оклигав від вильоту з Ліги чемпіонів – перший коментар українця про матч з Реалом

7 травня 2022 Читать на русском

Захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко вперше висловився щодо поразки від мадридців у матчі-відповіді півфіналу ЛЧ (1:3).

Реал оформив камбек проти Сіті у середу. Український футболіст вийшов на поле у другому таймі й провів 48 хвилин, протягом яких "містяни" пропустили три голи й вилетіли з ЛЧ.

Зінченко потрапив у символічну збірну 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Зінченко зберігав мовчання, але, зібравшись із думками, все ж висловився щодо матчу. "Звертаюсь до "блакитних" (фанів Сіті – прим.)! Неможливо описати, що кожен із нас відчуває просто зараз. Але ми будемо боротись до кінця.

Ми не зупинимось, адже цей неймовірний клуб заслуговує більшого. Дякую вам за підтримку і до зустрічі у неділю", – написав Олександр в Instagram.

Нагадаємо, торік Сіті дійшов аж до фіналу Ліги чемпіонів, але мінімально поступився Челсі. У поточному сезоні за титул найсильнішої команди Європи боротимуться Ліверпуль та Реал.

Реал переміг Ман Сіті у битві за фінал ЛЧ – тріумф футболу Анчелотті, психологічне фіаско Пепа і топовий матч Зінченка