"Жорстокий футбол": Ансу Фаті знову отримав травму – екс-головна надія Барселони ризикує пропустити тривалий термін

26 листопада 2023 Читать на русском

Матч 13 туру АПЛ Ноттінгем Форест – Брайтон (2:3) склався для Ансу Фаті дуже невдало.

Вінгер вийшов у стартовому складі, але швидко отримав травму і одразу попросив заміну. Вже на 21-й хвилині Ансу Фаті залишив поле.

Забарний допоміг перемогти Шеффілд, Брайтон перервав безвиграшну серію, новачок АПЛ здобув другу перемогу в сезоні

Наскільки серйозною є травма гравця збірної Іспанії, поки невідомо. Втім, є побоювання, що 21-річний Фаті ризикує опинитися в лазареті на тривалий час, адже для нього це далеко не перше пошкодження. Про це повідомляє Sport.es.

Як вказує видання, Ансу "отримав травму у свій найкращий момент у Брайтоні. Гіршого часу не могло бути. Ось такий жорстокий футбол".

Нагадаємо, Ансу Фаті виступає за Брайтон на правах оренди з Барселони без опції викупу. За команду Роберто Де Дзербі вінгер зіграв 14 матчів у всіх турнірах, забив 4 голи і віддав один асист. Раніше Фаті вважався головним талантом Барселони, але отримав серйозну травму, після якої досі не може повернутися до колишньої форми.

Арсенал дотиснув Брентфорд та став лідером АПЛ – Зінченко врятував і став найкращим, солідний дебют Ярмолюка