Жиру: Арсенал і Челсі змінили моє життя, тому я не хотів святкувати свій гол у фіналі Ліги Європи

30 травня 2019 Читать на русском

Форвард Челсі Олів'є Жиру зворушливо прокоментував тріумф своєї команди над Арсеналом (4:1) у фіналі Ліги Європи.

"Ми провели цікавий перший тайм, але голів не було. Це був хороший фінал, і ми грали більш ефективно в другому таймі. Я дуже пишаюся цією перемогою, команда це заслужила. Це особливий вечір для мене, я радий за Челсі.

Челсі – Арсенал: Жиру став першим гравцем за 14 років, який забив 11 м'ячів за англійський клуб в єврокубку за сезон

Арсенал і Челсі змінили моє життя, дали мені можливість грати в Прем'єр-лізі. Я не хотів святкувати гол у ворота Арсенала, але я пишаюся тим, що виграв цей трофей з Челсі. Це була наша друга мета – виграти Лігу Європи після фінішу в першій четвірці АПЛ, тому я щасливий", – цитує Жиру BBC.

Нагадаємо, раніше Жиру захищав кольори Арсенала у 2012-2018 роках.